פתרון מסכות פנים לגבר עם זקן – הערכה לטיהור אוויר

מאת Broad Airpro, מאי 2020

זקנים של גברים יכולים להפוך את מסכות הפנים לחסרות תועלת, גילוח או לא? יש אנשים שיש להם זקן מסיבות דתיות, או שהם היו עם זקנים כל חייהם, מה הם בוחרים? אתר ה- CDC NIOSH science Blog שפורסם ב -2 בנובמבר 2017 מכיל את ההנחיה.

שיער פנים מפריע למכשירי טיהור האוויר המסתמכים על איטום צמוד פנים להשיג הגנה מרבית. שיער פנים הוא סיבה נפוצה לכך שמישהו לא יכול להידבק. מחקרים מראים לנו שנוכחות שיער פנים מתחת לפני האיטום גורמת לדליפה של פי 20 עד 1000 בהשוואה לאנשים מגולחים.

התבונן באינפוגרפיה CDC, המציגה 36 סגנונות שיער פנים שונות ומספקת שמות לכל אחד מהם, למקרה שתרצה להתייחס לפנים שלך בגוף שלישי. זה גם אומר לך אילו סגנונות שיער בפנים יעבדו ולא יעבדו טוב עם "מסיכות טיהור אוויר לפנים" כמו מסיכת P2 / N95.

זו סוג המסכה שעשויה להגן עליך מפני חיידקים קטנים באוויר כמו COVID-19 הגורם לווירוס הקורונה אם המסכה נעטית כראוי.

פנים / זקנים

יחד עם זאת, ה- CDC "לא ממליץ לאנשים בריאים ללבוש מסכת פנים כדי להגן על עצמם מפני מחלות בדרכי הנשימה, כולל COVID-19", על פי אתר האינטרנט שלהם. אבל נדרש לכסות את הפה והאף עם כיסוי פנים מבד כשנמצאים בסביבת אנשים אחרים.

בנוסף להיצע המוגבל, ישנן מספר סיבות מדוע אין להשתמש במסיכה P2 / N95 אלא אם כן אתה עובד בתחום הבריאות או מטפל במישהו העלול להידבק. זה יכול להקשות עליכם לנשום. בנוסף, לאחר זמן מה, כאשר המסיכה תהפוך ללחה בעקבות הנשימה וטיפות מים מהרוק שלך, היא מאבדת את יכולתה לסנן כראוי חלקיקים קטנים וחיידקים.

אם אתה צריך לעטות מסיכה, יש לך מה לחשוש מהזקן שלך.

אמור להתראות לכל עיצובי הזקן והשפם שלך. כתחליף, אתה יכול לבחור כל סגנון בגרסת המידע של CDC עם סימן ביקורת ירוק ולהיות בטוח.

ג'ייסון מומואה

לאנשים מסוימים יש זקן מסיבות דתיות, או שהיה להם זקן כל חייהם. מסיכה רופפת, כגון מסיכת נשימה מטהרת אוויר (PAPR) היא אפשרות. באתר CDC, הבנת אפשרויות הגנה בריאותיות על הנשימה: ניתן להשתמש ב- PAPRs אלסטומריים רופף כאשר בדיקות התאמה נכשלות או כאשר שיער פנים קיים.

מכשיר נשימה מטהר אוויר (PAPR) מספק זרימת אוויר חיובית, פירושו עודף אוויר או "אוויר חיובי" הנלחצים למסכה החוצה דרך פתחי האוורור שלה. בגלל פתרון זה אוויר חיובי דוחף החוצה אוויר נשוף ומגביר את היעילות הכוללת של המסכה על ידי הוצאת חיידקים לא רצויים מאזור הנשימה. אפילו אם יש לך זקן, זה לא משפיע על ההגנה. עם הפקת אוויר על פי דרישה, למשתמשים תמיד יש גישה לאוויר צח ומסונן, הגורם לאנשים להרגיש רעננים ונמרצים יותר.

אך ל- PAPR יש עלויות התחלתיות גבוהות יותר ואספקה ​​נלווית נוספת (סוללות, מנוע) שהוסיפו אתגרים לוגיסטיים נוספים לניהול המוצר.

ניתן למצוא את ה- PAPRs המשתלמים בשוק כגון ערכת  AirPro Mask. ערכה מטהרת אוויר, מאוורר בעל 3 מהירויות עם פילטר HEPA 13 וסוללה נטענת USB, עיצוב לשימוש לטווח ארוך, ניתן להשתמש במסנן HEPA לצבירה של 500 שעות.

האוויר החיובי מגיע מהפילטר HEPA 13, אולי שמעתם את המונח N95. זה פשוט אומר ש 95% מחלקיקי האוויר נלכדים. בקצה העליון של הספקטרום מוצעות מסכות N99 (99%) ליישומים תעשייתיים יותר כמו צביעה או ניקוי פסולת. בהמשך צעד אחד קדימה, מסנני H13 HEPA חוסמים 99.97% מהחלקיקים שקוטרם 0.3 מיקרון ומעלה.

ערכת Airpro Mask, זמינה כעת לרכישה, תוכלו לרכוש אותה כעת באתר.

אם אתה חושב שמסיכה זו קטנה לכיסוי הפנים שלך, תוכל ליצור מסיכת פנים משלך ולחתוך פתח כדי שהיא תתאים לצינור מכיוון שהחותם אינו נקודת המפתח לעיצוב מסכות מסוג זה.

ATMOBLUE רחבה תהיה הבחירה האולטימטיבית שלך אם

ערכת Airpro Mask איננה הסגנון שלך. למרבה הצער, מוצר זה אינו נמצא עדיין בשוק.

ATMOBLUE הוא מטהר האוויר הלביש והחכם הראשון בעולם. מערכת סינון האוויר המוגנת בפטנט משתמשת במסננים הניתנים להחלפה בדרגה תעשייתית וחוסמת 99.97% מחלקיקי האוויר.

חווית הנשימה שאין שני לו של ATMOBLUE מנצלת רבות מהטכנולוגיות החדישות ביותר המצויינות כיום במטהרים מתקדמים, אך מציעה יתרון נוסף של ניידות, סגנון ונוחות. מאווררים צנטריפוגלים כפולים במהירות גבוהה מספקים אוויר מסונן ברציפות כדי ליצור סביבת נשימה מרעננת.

בקרת אפליקציה (להפעלת הערכה )

באמצעות אפליקציית ATMOBLUE משתמשים יכולים לקיים אינטראקציה עם המסכה שלהם, לאשר את חיי הסינון, להתאים אישית את הגדרות זרימת האוויר או פשוט לבדוק את מדד איכות האוויר באזורם.

עקוב אחרינו, ויהיה לנו מידע מפורט בבלוג הבא.

Open chat